KONST / Litografier / Färglitografi 13658437
nr 1365 8437
Iris Lindholm
(1923-2013), Sverige
Färglitografi, Stilleben. Signerad, numrerad 370/385. Bladets mått: 47x58cm, oramat löst blad
Iris Lindholm, svensk textilkonstnär och bildkonstnä född 1923, död 2013 .
Utrop:
500 kr
måndag 7 december 2020
kl 18:04:56
Iris Lindholm
Läs mer om Iris Lindholm